Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire éri meg a keratinos...

Mennyire éri meg a keratinos hajegyenesítés?

Figyelt kérdés
Nektek bevált? Kicsit vastagabb szálas a hajam. Akkor müködne rajta?

2018. ápr. 5. 20:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nagyon megeri. Nem kell azzal foglalkozni, hogy vasalnod kell es meg nem is teszi tonkre. Nekem csak siman keratinos kezelve van, mert sajnaltam a gondor hajam majdnem 3honapig kiegyenesiteni, de gondolkodom, hogy a kovetkezo kezelesen mar enis vasaltatom, mert az unokatestverem imadja ugy. Ha kezelteted a hajad szerintem jobban jarsz ha veszel a fodraszodtol keratinos sampont es balzsamot igaz mindegyik 2700ft de nagyon megeri, igy megjobban taplalod a hajad, kisit eltertem a kerdesedtol😅, de igen a te hajadra is hasznal direkt ugy vasalja majd a fodrasz.
2018. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!