Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti Brasil Cacau keratinos...

Eredeti Brasil Cacau keratinos hajegyenesítést próbált már valaki saját magának? Merjem-e megpróbálni? Tanácsok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magamnak szoktam festeni, vágni, beszárítani, stb. Nem vagyok fodrász, csak jó a kézügyességem. Csináltattam már ilyet pár éve, csak azóta nem lehet már csak az Echo verzióját, vagy ahol (2 helyen tudtommal) csinálnak csak nem voltam elégedett. Attól félek, hogy a formaldehidtől folyik a szememből a könny és emiatt nehéz lesz, de gondoltam hogy huzatot csinálok, vagy felveszek egy úszószemüveget. (hagymát úgy pucolok:) Először csinálok egy próbatincset, és természetesen utána olvastam videóztam is amellett hogy már 3-szor csináltattam.

Egyébként így az ára is jóval olcsóbb lesz, legutóbb 36.000 Ft-ot fizettem egy kezelésért, most pedig amit rendelni akarok az nem kerül ennyibe és ha beválik többször is elég lesz. Szóval volt aki már belevágott magának? És ha igen, hogy ment? Vagy ha másnak csináltad akkor is érdekelne a véleményetek!



2018. febr. 24. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan nem csináltam magamnak, de fodrász csinált Alfaparf lisse design egyenesítést, nekem váll alá érő hajam van és 14.000Ft volt samponnal együtt. Ugyanúgy 3 hónapig egyenes és puha volt tőle a hajam. Én mondjuk otthon nem merném megcsinálni.
2018. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!