Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Ilcsi termékeket...

Melyik Ilcsi termékeket ajánljátok? Szeretnék venni egy arclemosót, tonikot, radírt és egy hidratáló krémet. Plussz egy arcmaszkot is.

Figyelt kérdés
Az arcom zsíros, de a homlokom-orrom száraz. 17 éves vagyok.
2018. ápr. 8. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy szaràz a T vonalban a bőröd?

Zsíros bőr is lehet száraz, ha korpàs szeborreas( zsíros) börről van szó.

Mivel felszíni vízhiànyos ez a bőr típus, ezért a bőr száraz érzetű, korpàzoan hàmlik, nehezen ürülő komedók (miteszerek) találhatóak.

Azért fontos tudni hogy valóban száraz-e a bőröd, mert ha kapsz rá egy zsírosabb terméket ami szàraz bőrre van és közben korpás szeborreás bőröd van, akkor jobban rontharja a helyzetet. Félre lessz kezelve.

És lenne egy kèrdésem . Ha az orrod vagy homlokod megdörzsölöd kicsit, akkor milyen lessz ott a bőröd? Zsíros tapintasú lessz ott? Mert ha igen akkor valószínű hogy zsíros bőröd van.:)

Nekem almás citromos tejem és tonikom van, illetve csipkebogyós habkrémem :)

Remélem tudtam segíteni és végig olvasod a kisregényem :)

2018. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen akkor szerintem ott korpás seboreas a bőröm. Ha megdörzsölöm akkor zsíros. Neked beváltak azIlcsis termékek? Az orrom és az állam is nagyon miteszeres. Elszeretnék menni kozmetikushoz utánna pedig az Ilcsi termékeket használni.
2018. ápr. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!