Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoltiól kijött rajtam jó...

A szoltiól kijött rajtam jó pár anyajegy lehetséges, hogy majd visszahúzódnak, eltűnnek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni szoliba, de csak havi 1-2 alkalommal. Es nemrég vettem észre, hogy nem kevés új anyajegyem van. Ráadásul az arcomon ami zavaró.

Többet nem fogok jarni. De a kérdés az lenne, hogy ezek az új anyajegyek mar örökre megmaradnak vagy eltűnnek vagy legalább halványúlnak?

Valamint olyat olvastam, hogy nem mind anyajegy csak pigmentáció es ahogy elmarad a szoli es kezd vilagosodni a bor úgy a pigmentek is halvanyodnak. Ez igaz?


2018. ápr. 9. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hiú ábránd, csalfa, vak remény. Azok csak sebészeten fognak halványodni.
2018. ápr. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha anyajegy akkor nem fog elmulni.

Hagyd abba a szolizast ne ronts a helyzeten.

2018. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az már sajnos úgymarad
2018. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mind anyajegy csak pigmentacio, bőrgyógyász szerint halvanyodni fog a barnulassal párhuzamban.
2018. ápr. 11. 04:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de akkor miért itt kérdezed? Nyilván a bőrgyógyászod jobban ért hozzá mint mi mezei emberek.
2018. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!