Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik budapesti fodrászszalon...

Melyik budapesti fodrászszalonba sétáljak be?

Figyelt kérdés

Egy kis vágás/fazonigazítást szeretnék és festést. A probléma csak, az hogy nem tudom milyen szín állna jó nekem.


Szóval a kérdésem az volna, tudtok-e olyan helyet, ahova ha besétálok és ezt elmondom, örülni fognak a kreatív aspektusnak, és valaki elvállal és naagyon jól is fog kinézni a végeredmény?


Tudom ez így kicsit furcsa kérdés. Hajas/Zsidró fodrászatra gondoltam első körben, de hátha ismertek valami hasonlót. Az ár kevésbé számítana, ha tényleg jó végeredményt kapok.


Előre is köszönöm.



2018. ápr. 9. 12:24
 1/1 anonim válasza:

Azt hiszem, Neked és minden bizonytalannak van egy igazán jó ötletem: Sánta Zoltán Krisztiánnak hívják, a belvárosban van a szalon: [link]

Kedves, segítőkész és nagyon ügyes, szerintem pont olyan, akit keresel, fog örülni a kreativitásnak is, együtt találhatjátok ki, valójában mit is szeretnél és mi állna jól...Én nagyon nem bántam meg, hogy őt választottam, nyugodt és nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2018. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!