Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől olyan szép hamvas-selyme...

Mitől olyan szép hamvas-selymes fényes feszes egyesek dekoltázsa?

Figyelt kérdés

Modell lányoknak látom de hétköznapi lányoknál is hogy hibátlan fényes csillogó és ami lényeg, FESZES a bőrük dekoltázs nyaknál, hogy biztos valamivel ápolják de nekem egy testápoló se váltotta ezt ki a jobbak sem

Már nem olyan feszes a bőröm dekoltazsnal, sőt miteszeres is lett pattanásoktól és csak 27 vagyok..



2018. ápr. 9. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem csinálok vele semmi különöset és feszes. Néha kenek oda is a testápolóból, ha száraznak érzem. Lassan 40 leszek.

Én azoknál látom, hogy nem szép, akik túl sokat napoztak/napoznak.

2018. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem a krém kérdése, persze fontos hogy hidratáld a bőröd de az sem előzi meg teljesen a bőröregedést ha valami mással károsítod. Pl szoli, sok napozás, kevés folyadékbevitel, dohányzás mind okozhatja hogy már nem feszes. Ha egyik se játszik nálad akkor meg valószínű genetika.
2018. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Genetikailag jó helyzetben kell legyek

Anyukám 10est rég letagadhat , alkatilag is jól vagyunk

Nem dohányzom, igaz kevés vizet ittam de pont akkor kezdődött ez mikor pont egyre több vizet ittam, nem szolizok max télen havonta 5 perc és ha évente kétszer strandra járok sokat mondtam

2018. ápr. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!