Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket válasszam? Sürgős!

Melyiket válasszam? Sürgős!

Figyelt kérdés

Holnap utánra vagyok beírva fodrászhoz. Arra gondoltam az unalmas barna hajammal átlépem egy picit a határokat és vagy világos (szőke) hajra gondoltam vagy sötét (fekete, ébenfekete) színre.

Mindkettő nagyon tetszene de csak egyet akarok választani...


Szerintetek melyik állna jobban ha:

-Sárgás tónusú a bőröm (a bőrömön bár van pár elszineződés)

-Zöld színű a szemem

Ha szőke, milyen a legjobb?

Ha fekete?

Már előre aggódom...



2018. ápr. 10. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőkét.
2018. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem akkor jársz a legjobban ha úgy hagyod, ahogyan van. Az emberek alapjáraton úgy vannak “összerakva” hogy az eredeti hajszínűk tökéletesen illik hozzájuk.

Viszont átérzem a mostani dilemmádat. Nekem is sima uncsi barna hajam van és utaltam hogy nincs érdekes színe. De látván mennyit szenvednek a festett hajjal az emberek, megszerettem.

2018. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ugyanezek az adottságaim. Sárgás bőr zöld szem. Voltam fekete és világos szőke is mindkettő borzasztóan állt. A fekete túl hideg, öregít, a szőke meg egybeolvad a bőröddel és a szemedet sem emeli ki. Az előzőhöz tudok csatlakozni, a természetes szined a legjobb. Nem azért mondom mert annyira a természetesség híve vagyok hanem tapasztalatból. Én most festettem vissza szőkéről barnára több év után és mindenki szerint ez áll a legjobban. Esetleg ha nagyon változtatni akarsz 1-2 árnyalattal sötétíts vagy világosíts, az ha nem tetszik könnyen javítható. Ilyen adottságokhoz amúgy az arany és rezes fényű barna árnyalatok a legjobbak, kiemelik a szemeid és nem sápaszt mint a fekete vagy a szőke.
2018. ápr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. ápr. 11. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamvas szőke 😊
2018. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!