Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajat lehet valami...

Zsíros hajat lehet valami lifehackel pár perc alatt "zsírtalanítani"?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy nagyon csúnya kérdés, főleg egy lánytól, de az a helyzet, hogy hosszú hajam van, és könnyen zsírosodik. Nagyon erős suliba járok, ami miatt nincs mindig időm megmosni, ami másfél órát bőven igénybe vesz. Viszont nem akarom magam égetni se a suliban, és ezért szeretném megkérdezni, hogy van e valami olyan dolog amivel max fél óra alatt olyanná lehet tenni egy hosszú hajat, mint amilyen mosás után (vagy megközelítőleg).

2018. ápr. 11. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Ja, bocsi, nem tudtam hogy ezzel érzékeny pontra tapintok :D

Akkor visszavontam.

2018. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A száraz sampon és a hintőpor gyakorlatilag ugyanaz. Annyi a különbség, hogy a szárazsamponnak általában fújós flakonja van.

Amikor a hajra szórod, nyilván fehér, de amikor bedörzsölöd kicsit, rendesen eloszlatod, már nem látszik egyáltalán.

2018. ápr. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hintőpor a leggyorsabb. Rászórod, jól átfésülöd és kész. Csak akkor lesz fehér ha egymás után sok napon használod mosás nélkül. Egy-egy alkalommal simán kifésülhető. Száraz sampon is nagyon jó, de a fújós nekem max 3-4 alkalomra elég. A hintőpor meg nagyon sokra.
2018. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!