Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Pattanások eltüntetése...

S. O. S Pattanások eltüntetése holnapra?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a bőröm,és holnapra muszáj eltüntessem a pattanásokat meg a piros pöttyöket,de mivel??

2018. ápr. 14. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevalt az, hogy kinyomom, utana letonikozom, majd egesznap 1-2 orankent alapozozom. Csak egy pottyot teszek ra, es szepen leszaritja.
2018. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,nem tudom nekem nem nagyon szokott beválni az,hogy kinyomom,mert utána egy nyílt seb lesz ott és azt nem tudom lefedni,mert nem marad meg rajta sem az alapozó sem a krém+holnap nem tudom óránként kenegetni. :/
2018. ápr. 14. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi lesz holnap hogy ilyen sürgős?

Így már nehéz..

De azért próbálok segíteni :D

Ami nekem hatásos szokott lenni,hogy összekeverek mézet és cukrot,és felviszem az arcomra mint egy pakolást.

Ez eltünteti a pirosságot.

Illetve utána van mikor átmosom citromleves cukorral,vagyis átdörzsölöm.

Szóval citromlé plusz cukor,hogy kicsit folyósabb legyen,és ez is halványítja még a pirosságot.

Utána jól megmosom az arcom,és jöhet a tonik :)

2018. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor most kipróbálom.holnap lesz a szülinapi bulim,és azért jól akarok kinézni. :)
2018. ápr. 14. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :)

Remélem bevált,vagy legalább a pirosságot eltüntette.

2018. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hát lehet csak az a baj,hogy most az államon volt egy nyílt seb ami leszakadt és most ott van a húsom,és azt nem igazán akarja halványítani,de lehet csak itt,mert elég nagy felület. :/
2018. ápr. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!