Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszták! Alverde samponok jók...

Raszták! Alverde samponok jók raszta hajra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali! Ha még aktuális akkor én annyit mondanek, hogy minél kevesebb kémiai szer legyen benne. Én legelőször valami ausztrál teafa sampont használtam mert az elméletileg természetes volt. Aztán amikor az elfogyott szimpla baba sampont használtam (meg mindig azt használom) és semmi probléma nincs vele.
2018. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alverde elméletileg natúrkozmetikum. Még nem mertem kipróbálni őszintén szólva :D
2018. máj. 9. 19:54
 3/3 anonim válasza:

Hát én nem ajánlom!

Kb 2-szer mostam alverdével és utána egy 3-4 órás horgolás fix, nagyon szét szedte a tincseim alját,tövét hiába azt irják hogy természetes most is keresem még a pont megfelelő sampont/szappant (lehet már nem aktuális a kérdés de azért megválaszoltam)

2018. okt. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!