Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen szőrteleníteni hol...

13 évesen szőrteleníteni hol és mivel?

Figyelt kérdés
Hónaljamat eddig borotváltam, de nem jön be. ronda utána a bőröm. erre mit javasoltok? meg most olyan fürdőruhám van(ami egyébként tök király), aminél le kéne szedni a szőrt. Hogyan, mivel? még nem csináltam ilyet.
2010. jún. 12. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hideggyanta csík(pl:Százasban,CBA-ban lehet kapni,vagy Tesco stb.) vagy szőrtelenítőkrém.
2010. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

HÁt.. én borotválni szoktam a lábam akarom és a hónaljam. De átakarok szokni a gyantára én is mert már majdnem h minden nap kéne borotválnom és kezd megerősödni nagyon a ször..:S

megprobálhatod az epilálást is de az fájdalmass, de kibirható, olyan érzés mintha a szemöldöködet szednéd, csikis és húz :P

13/l

2010. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a hónaljamat meg a "bikinitájékot" epilálom, minden máshol gyanta. Lehet kapni gyantamelegítőt, abba egy patrom 3-400 Ft, és az nekem az egész testemre elég (karok, lábak, és hasról is a pihe). És kb. háromhetente szőrtelenítek, néhol már egész megritkult.
2010. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyantát javaslom!

Én borotváltam mindenhol, aztán kb fél éve átszoktam a gyantára és olyan ritka lett mindenhol a szőr, hogy már alig látszik!!

Az első gyantázás tényleg elég fájdalmas (főleg intim helyen-én majd pepipiltem-) de utána már meg sem érzed!

Szerezz be egy X-epil gyantázórendszert (4-5ezer között van) és utána már csak gyantát ill lehúzó textilt kell venni, ami meg pár száz forint!

Érdemes befektetni ebbe! 3-4 hétig sima a bőröd!

Egyszóval: GYANTA :)

20/L

2010. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utolsó köszi szépen:D holnap megyek dm-be, majd megnézem.

a többieknek is köszi:)

2010. jún. 12. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a lábamról is és a hónaljamról is szőrtelenítőkrémmel szedem le a szőrt :) Nagyon szép szőrtelenítés után, sehol sincs szőr, de ha véletlen maradna, akkor hát azt a keveset leszedem borotvával, és egyáltalán nem piros a bőröm :)

Én ezt ajánlom, de persze az epilálás és a gyantázás jobb. :)


Nekem a hónaljamon 2-3 nap alatt nő vissza a szőr, de nagyon kevés, a lábamon pedig kb 1hétig tart ki.

De én még csak 2hónapja kezdtem a szőrtelenítést =)


13/L

2010. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
á, mégegy probléma. nem epilálhatok, sem gyantázhatok. micsináljak? a borotvából elegem van, a szőrtelenítő lrém pedig elvileg nem tesz jót
2010. jún. 25. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenről tudnia anyukádnak, ha nem engedi. Este amikor nem ellenőrizget gyantázol. Pár száz forintból összejön, bár nekem a hideg gyanta nem jött be. Észrevenni nem fogja.
2010. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
gyanta. inkább kozmetikusnál, meleggyanta. a szőrtelenítő krém nagyon káros! :S
2010. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem epilálhatsz és gyantázhatsz?


Én azzal szoktam szőrteleníteni amihez éppen kedvem vagy időm van. Van hideggyantám, szőrtelenítő krémem meg borotvám is. Én bikinivonalra külön borotvát használok ami direkt arra van. Most szeretnék venni egy epilátort is. Szerintem érdemes mindent kipróbálni és utána majd látod, hogy neked melyik válik be.


Egyébként barátnőmnek sem engedte az anyukája, hogy gyantázzon és ő egyszerűen elment kozmetikushoz.


17/L

2010. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!