Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS nagyon csúnyán elintéztem...

SOS nagyon csúnyán elintéztem az arcomon egy pattanást, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon buta voltam. Az államon kijött egy nagy kemény piros dudor ami pattanás féle lett volna. Elkezdtem nyomkodni... Ez még annyira nem is lett volna dúrva de én h@lye néztem a neten házi praktikákat ami eltüntetheti. Nahát a fokhagymára esett a választásom. Egy szeletet rá is raktam. És az olyan szinten megmarta a pattanást de főleg mellette a bőröm hogy vízholyagok jöttek ki..... :( Mit tehetnék hogy helyre jöjjön?
2018. ápr. 16. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Türelmes leszel és nem kensz rá semmit, octenisept mehet rá
2018. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy gondolom hogy csak a türelem segíthet vagy esetleg kamilla tea és a bepanthen krém talán. :( Sok lehetöségem nincs. :(
2018. ápr. 16. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamilla tea

Uborka szappan

Utcára korrektor

2018. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na pont ezekre gondoltam én is utolsó válaszoló. :)
2018. ápr. 17. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a fokhagyma lehuzta a pattanasaimat, te elbarmoltad a nyomkodassal, megsertetted a bőrt, es ezert a fokhagyma eros olajai irritaltak. Legkozelebb legyel okosabb. Csokkkkolom.
2018. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a házi praktikákat felejtsd el, mert soha semmit nem érnek, csak még rosszabb lesz tőle a helyzet.

Vegyél teafaolajat drogériában, egy csepp elég belőle és lentebb húzza a gyulladást.

2018. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aloe Vera gél, levendula illóolaj, esetleg teafaolaj. Ami segíti a seb gyógyulását az a Panthenol (illetve a levendula illóolaj is).
2018. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!