Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a pattanást...

Hogyan lehet a pattanást eltüntetni/a sebet gyorsan eltüntetni/alapozóval-korrektorral-púderrel eltüntetni?

Figyelt kérdés
Mi az a módszer ami beválik a pattanások eltüntetésére?Vagy a kinyomott pattanás utáni seb eltüntetése gyorsan?Vagy ha nincsen már semmi akkor milyen alapozóval-korrektorral-púderrel halványítsam/tüntessem el?

2018. febr. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én több terméket használok, több módon. Például van egy stiftes catrice korrektorom és azzal csak a pattanás utáni hegeket és a nagyon nagy pattanásokat kenem le, utána alapozó és egy folyékony korrektor az alapozóra, és ha ez sem elég akkor ajánlom a bakinget, amikor sok fixáló púdert raksz a szem alá, de ezt én pattanásokra is használom. A hegekre viszont én nem tennék csak simán le púderezném. Tesztelgetni kell és majd meglátod neked mi a legjobb, mert én van hogy csak egy korrektort használok van hogy nem baking-el.

Vigyázz azért arra, hogy a pattanásoknál ne legyen ilyen világos foltos az arcod a baking miatt. És matt púder! Ha pedig azzal van a probléma, hogy nem rudod eltűntetni a pattanásokat, adj egy próbát a schaebens totes meer maske-nak. Olcsó és minden féle bőrre jó (értem ezalatt a spec problémásokat is). Pár használat után látszodik, tapasztalatok alapján mindenféle más dolog nélkül,de van egy full termékcsaládjuk totes meerel.(igazából szerintem az a legjobb maszk, de az összes schaebens maszkot ajánlom). Most én például almaecetet iszok, igazából nem a bőröm miatt, de szerintem azt is jól kitisztítja(3dl víz + 1ev.k.ecet). Remélem valamennyit segíteni tudtam.

2018. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igazából voltunk a Douglas-nál és vettünk BB krémet+mattító púdert,csak az a baj vele,hogy eleve a világosabbat vettük még is olyan,mintha szoláriumoztam volna az arcomat.Meg van egy KRYOLAN D6-os korrektorom.Azzal szoktam a nagyobb pattanást/sebet lefedni,majd púder.De most rendeltem Parajdi sószappant hátha bejön.
2018. febr. 26. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár a szappan az nem a sminkes része,hanem a pattanás eltüntetése rész.
2018. febr. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!