Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédőt érdemes...

Milyen fényvédőt érdemes arcra használni?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam még ilyen. 22/L

2018. ápr. 20. 22:31
 1/3 Metionin ***** válasza:
Attól függ mennyire akarod védeni. Én hullafehér és napallergiás vagyok, Etude house sunprise nevű fényvédőt rendelek ebayről. 50 faktoros, sajnos nekem ez kell.
2018. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokfélét lehet kapni gyógyszertárakban, én La Roche posay mattito arcra való napkremet használtam, és nekem bevált, csak mostanában kezdek tudatosabb lenni a kozmetikumok összetevőit tekintve, így kedvezőbb összetételű fizikai fényvédőt keresek. A gyógyszertárakban kapható összes márka osszetevoit átnéztem, de mindegyikben ott van az octocrylene... Ajánlom, nézz valami bio alternatíva után, én az Organic harmony honlapjáról rendeltem most egy fényvédőt, kíváncsi vagyok, hogy fog beválni arcra. Testre pedig a DM-ben vettem Alverde márkájú naptejet, ennek szuperül az összetevői, azt kivéve, hogy nano titanium dioxid van benne (nem eldöntött, hogy a nano részecskék használata kozmetikumokban biztonságos e). De mindegy, már megvettem, testre ezt fogom használni, és ha elfogy, akkor testre is valami olyat keresek, amiben nem nano részecskék vannak. (Pedig amúgy, ezen kívül teljesen jó lenne az összetevoit tekintve, és az ára is szuper :(()
2018. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bioderma aquafluide..nagyon híg és kellemes..van belőle színezett is..de te is rakhatsz bele egy kis alapozót;)
2019. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!