Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy fehérebb...

Mit tehetnék, hogy fehérebb legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok roma származású, a családomban sincs senki aki az lenne, egyszerűen a gének ezt adták.:( Anyának, apának, testvéreimnek is teljesen átlagos színű bőrük van, viszont engem eléggé zavar, ahogy én kinézek.. Télen még szeretem is, egészséges színt ad nekem, de ahányszor beköszönt az első napsütéses nap, én már barnulok is, és nyár végére már majdhogynem csokibarna vagyok. Nagyon rosszul érzem így magam, egyfolytában olyan színű ruhákat próbálok viselni, ami ezt a legjobban ellensúlyozza, így pl a nyári színek szóba sem jöhetnek. Néha nincs kedvem barátnőimmel találkozni nyáron, félek, hogy még tovább barnulok. Szóval eléggé zavar. Citromot próbáltam, es nem működik. Annyira utálom ezt a bőrszínt.
2018. ápr. 22. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne utáld! Más mit nem adna érte...

Tuti nem nézel úgy ki mintha roma lennél. Nekik nem csak a bőrükön látni, hanem az arcukon is.

2018. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!