Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Dm-s...

Mi a véleményetek a Dm-s Alverde termékekről?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a haj vajat és az izzadásgátló termékét az Alverdének, de nem tudom, hogy mit érdemes megvásárolnom belőle, mi az ami felesleges .. Aki próbálta és tapasztalta annak nagyon kíváncsi lennék a véleményére , hogy kinek mi jött be.

Illetve, milyen bio kozmetikumokat ajánlanátok, ami bevált és nem okozott csalódást.



2018. ápr. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretem :) nem volt sok termékem meg tőlük, a babafurdetojuk szuper, ugyanúgy a sampont és tusfürdő is szeretem. Most vettem egy gyerek naptejet, az összetevoi egész jók, de ebben is van Alumínium és alkohol... Ráadásul nagyon sűrű, tömény az állaga, és nem szívódik be, teljesen fehér marad tőle az ember, ha normális mennyiséget Ken belőle. Dehát fizikai fényvédő.. amúgy az ára nagyon szuper volt, 150 ml 2200 Ft. Meg a többi termék ára is elfogadható szerintem :) Anyukam egy dezodort próbált tőlük, de az ő honaljat nagyon csípte, és nem is bizonyult hatékonynak. Én is régebben egy körömvirág is dezodort használtam, ha nem izzad nagyon az ember akkor jó, de nyárra pl nem használnám, mert nagyon büdi lennék mellette. De összességében jók, ajánlom :)
2018. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a munkahelyemen a tartalék szempillaspirálom Alverde XXL Volumen, nagyon ritkán használom. Tegnap pont ebből kentem fel, mielőtt haza indultam, és kb. 2-3 óra múlva nagyon elkezdett viszketni a szemem, valószínűleg ettől, mert korábban nem volt ilyen problémám.

A Mannás kozmetikumok (szappan, shea vaj...) nekem beváltak.

2018. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mannás kozmetikumok lehet, hogy jók, de agyon vannak hypeolva, és árazva. Egy jó minőségű shea vaj feleannyiba kerül, mint a Mannás, és ugyanolyan jó, ha nem jobb. Nekem emiatt nagyon nem szimpatikusak, és lehuzasnak tartom. Használtam több szappanjukat is, és nem történt semmi változás a problemaimmal. Nem mondom, H szar, de pl pattanasnal ne egy kozmetikumtol várjuk, hogy megoldja teljesen a problémát. Felesleges megvenni a drága Manna termékeket, amikor kevesebb pénzért jobbat kaphatunk.
2018. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a szemöldök formázóját próbáltam nekem bejött
2018. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszotokat! :)
2018. ápr. 26. 05:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a zöld alapozót vettem meg kipirosodó bőrre. Nekem nagyon jól bejött. :) Nem irritál, szellőzik a bőröm alatta, egészen jól fed, bár kicsit beleül a pórusaimba - bár ez inkább a bőröm hibája.
2018. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!