Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell faranciamanikürt...

Hogy kell faranciamanikürt csinálni?

Figyelt kérdés

Még most csinálnám először.

De készlettel, szóval van minden benne, és mégiscsak... szeretnék egy leírást kérni! Köszike előre!


2010. jún. 13. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, h azt a fehér matricát leragasztom a körmöm fehér része alá, v ahol éppen azt akarom, h még fehér legyen, először megcsinálom a fehér lakkal, ezt az összes körmömön, és mikor megszáradt átfestem a másik natúr színnel.
2010. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom van az alaplakkod, azzal kell először egy rétegben bekenni a körmöd. Megvárod, hogy rendesen megszáradjon, majd ráragasztod a sablonokat és fehérrel kifested a sablon előtt, akkora részt, amekkorát fehérnek akarsz hagyni. Aztán miután ezzel is kész vagy, átlátszó fedőlakkal kend át.:)
2010. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!