Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő sötétbarna hajat...

Derékig érő sötétbarna hajat KÖRÜLBELÜL mennyibe kerülne kiszőkíttetni fodrásznál?

Figyelt kérdés
Meg utána gondolom még befesti szőke hajfestékkel, és különböző krémeket rak rá. Még soha nem volt festve a hajam.

2018. ápr. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

kb 30 ezer.

nekem vallnal picit tivabb ér, es csak egyszinűre festette, ez volt 15.

na most a tied le kell szökiteni, plusz még egy festek is kell rá.

de nyugodtan hivd fel a fodraszt akihez menni szeretnel.

2018. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ha még sosem volt festve azaz ,,szűz” hajrol van szo akkor ez lehet 40-45 ezer ft között(fodrász üzletektöl függ milyen márkával dolgoznak.
2018. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esély sincs rá hogy 20 ezer alatt megúszom: :(
2018. ápr. 29. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem országrésztől függ, Bp-en tényleg ennyi, de pl Hatvanban már lehet hogy jóval kevesebb.
2018. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem hátközépig/derékig érő hajam van és csak 3.000-et kért el a szőkíttetésért a fodrász. Nem festett, meg semmit nem kent rá, csak szőkítőt rakott rá, plusz megmosta.
2018. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!