Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból szőke?...

Sötétbarna hajból szőke? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje kb lassan 1 éve a szőke hajamat sötétbarnára festettem. 1 év alatt rengeteget nőtt a hajam . Váll alá érőből mostanra kb fenékig hosszu hajam lett . A lenövést folyamatosan sötétbarna szinezővel festettem ami 24 mosásra elegendő( ezt ugye mindig ujra kentem a régebbi részekre) az eredeti tartós hajfesték ami a hajam többi részén van eléggé kikopott ..sötétbarna helyett inkább közép barna színe van . Mit tegyek szeretném vissza szőkíttetni a hajam de nem akarom hogy tönkre menjen. Van esély rá hogy újra szőke legyek ?
2018. ápr. 24. 09:48
 1/2 anonim válasza:
0%
Hát nekem az alap hajszinem a barna és nekem szőke tincsek voltak benne, de a fodrász asszem tett rá valamit a hajamra és kiszivatta a barnat. De egyáltalán nem ment tönkre a hajam. Max ha rá fested a szoket. Lehet hogy először furcsa színe lesz de ha többször atfested akkor szép lesz.
2018. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ColourB4 hajradír. peroxid és ammóniamentes, tehát nem roncsol.
2018. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!