Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalom a hajamat, és eléggé...

Vasalom a hajamat, és eléggé "dróthajam" van valaki tud vmi sampont vagy balzsamot ami meg puhítja a hajat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vegyél hajvégápoló olajat (én a fodrászomtól vettem, kérdezz rá a tiédnél).

én amúgy ezeket használom:

-Tony & Guy hővédős hajkondicionáló balzsam

-Tony & Guy hővédős spray

-L'oreal Hot Liss hővédős balzsam.

2010. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ

és ezek meg oldják hogy ne legyen olyan dúrva,és erős?

mert olyan erős h pl ha fel fésülöm akkor majdnem ugyanúgy marad felállva

2010. jún. 13. 17:33
 3/13 anonim válasza:
Szia! Vegyél olasz tejkrémpakolást és heti egyszer kend fel a hajadra egy félórára vagy órára! De kösd be a fejed törülközővel! Nem tudom, bp-i vagy-e, de ilyen pakolást a Wesselényi utcánál lévő fodrászkellékes boltban is lehet kapni, a 4-es 6-os villamos visz oda. Arra figyelj, hogy a hajvégekre ne kerüljön, mert akkor zsíroshatású lesz a hajad.
2010. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
20:06-os vagyok, még annyi, hogy ez a pakolás 1kg-os kiszerelésű és 1000ft-ba kerül kb.
2010. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Megint a 20:06-os vagyok, bocsi:-), csak annyi, hogy ha ezt a kencét használod, jobb, ha akár minden hajmosáskor használod, ha tudod, de ha épp csak 10perced van felkenni, az is jobb, mint a semmi.
2010. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

értem köszi a választ:)

igen bp-i vok:)

esetleg vmi haj dúsító készítményt tudsz?

2010. jún. 13. 21:16
 7/13 anonim válasza:
Szia! Én írtam tegnap az olasz tejkrémpakolásos ötletet. Hajdúsító készítményként én a Lisap vizes hatású hajhabját használom, azt hiszem az a neve, hogy Lisap High Tech vizes hatású hajhab, ez tuttifrutti illatúvá teszi a hajat :-) Egy db.olyan 1250 Ft-ba kerül. Ezt megvenni úgy tudod, hogy elmész a Határ útig és onnan 42-es villamossal a végállomásig, az lesz a 6.megálló, nem olyan vészes az út, és ha leszállsz, előresétálsz és ott lesz egy Lisap-os bolt, ott meg tudod venni:-)
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A Lisap-os vagyok, megint eszembejutott valami: én még szoktam használni a hajamra a Lisap-tól hővédő spray-t is, a neve: Lisap Unisystem Straight Fluid. Ez egy sárgaszínő flakonban van.

Ha remdszeresen használod a tejkrémpakolást, a hajhabot, ami úgy tudom, keratintartalmú is + a hővédőspray-t, egy-két hónap múlva sokkal jobb lesz a hajad állapota. Sok sikert kívánok és türelem! Meg lesz majd az eredménye, meglátod! :-)

2010. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ megint:)

És ez neked mennyire hatott,és menni idő alatt lehet észrevenni a hatást?

2010. jún. 14. 14:34
 10/13 anonim válasza:

Szia! A Lisapos-tejkrémpakolásos vagyok :-) Én 3hónapig csináltam ezt a kúrát és olyan 1-1,5hónap után láttam eredményt, de ez attól is függ, neked milyen roncsolt a hajad. Én minden másnap mostam hajat és így minden másnap használtam a tejkrémpakolást(félórára) és a Lisap cuccokat. Időigényes, de megérte, és amíg a hajadon van a pakolás, tudsz aludni, tanulni, pórszívózni vagy amit akarsz. Tehát megoldható, bár az kétségtelen, hogy egy macera.

Egyébként a hővédő spray is olyan 1250Ft-ba kerül.

2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!