Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajba milyen melír,...

Barna hajba milyen melír, satír vagy tincsek állnának jól?

Figyelt kérdés

nem erre a szivatott szőkére gondololk, hanem valami másfélére, ami szerintetek jól állna barna hajban.

ja és még ha esetleg tudtok ilyen jó hajas oldalt, ahol lehet válogatni vagány hajak között, osszátok meg velem légyszi :)

előre is köszönöm a válaszokat


2010. jún. 13. 17:30
 1/5 *Szandy* válasza:

Hát szerintem szöke tincs az jól álla barna hajra az tény is való.

de ha kicsi sötétebet aakrsz akor probáld ki a sötté vöröst vagy a világost.

Vagy még tincs jó a rozsaszin is ha már elérted azt a kort hogy anyukád engedi ! : )

2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)) igen, már elértem azt a kort, 25 vagyok.

Azt hittem a rozsaszín csak a feketében meg a szőkében áll jól, de végül is nem rossz..

köszi a választ.

2010. jún. 13. 18:34
 3/5 anonim válasza:
Szia! Csak a hajas oldalban tudok segíteni, ismered a hajam.hu-t? Azt nézd meg!
2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE FESS BELE RÓZSASZÍN TINCSET!!!!!!!!!!!! nekem most a hajam ajja piros-vagyis most már rózsaszín mert kikopott és nagyon csúnya :SSSS nekem is barna hajam van, de amint kopik valamennyire a festék kiszőkítem és szőke lesz az ajja...
2010. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem barna hajam van nekem szőke tincsek voltak benne és nagyon jól állt.
2010. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!