Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágatom a hajam, vissza...

Ha levágatom a hajam, vissza fog még nőni?

Figyelt kérdés
Jelenleg fenékig érő hajam van, de arra gondoltam, levágatnám kb. vállig vagy lapockáig. De mi van, ha megbánom? Vissza fog nőni?

2018. máj. 1. 11:30
 1/7 anonim válasza:
95%

Nem, nem fog....

Örökre rövid marad...


Bazzeg a haj nő, idővel vissza fog nőni.

2018. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
De szép hajad lehet *.*
2018. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni de sok idő. Évi kb 20 cm amit nő.
2018. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Néha fogom a fejem hogy néhány ember, eddig hogy maradt életben, ha még annyit se tudnak, hogy a haj nől...
2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. :) Az evidens, hogy a haj nő, arra gondoltam, hogy lassabban nő-e vagy valami hasonló, mivel hallottam ilyen szóbeszédeket. Alapból nem értem, hiszen számomra úgy lenne értelme, ha a haj a tövéből nőne, de biztonságosabbnak éreztem itt is megkérdezni.

Ami még mellékes infó, hogy alapból évente járok fodrászhoz, nem vasalom a hajam. De úgy nézem, nem árt majd a változtatás, kicsit talán majd jót is tesz a fejbőrömnek.

2018. máj. 2. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnő, persze, alapvetően türelem és ápolás kérdése. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy idősebb korban már gyengébb minőségű lehet az újonnan növő haj, és van az úgy, hogy már nem tudja egészségesen elérni azt a hosszúságot, mint régen... de valahogy az az érzésem, hogy emiatt még nem kell aggódnod :)

Amúgy meg ha rövidebb hajra vágysz, ne az legyen mindjárt a kérdés, hogy hogyan fog újra megnőni... mondjuk én alapvetően rövid haj párti vagyok, szóval lebeszélni nem foglak róla, inkább azt mondom, miért nem vágatod le akkor már jobban, állig vagy akár teljesen rövidre? :)

2018. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Herceg Jozsef ***** válasza:
Ne vágass le olyan gyönyörű szép hosszú hajat! Csodaszép lehetsz olyan különleges szép hosszú hajal. Én imádnám ha volna feleségem és olyan hosszú hajat viselne. Segitenék neki a haja körüli múnkákban. Tudok olyan nőket akiknek soha nem nőt vissza valamiért!!!
2018. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!