Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az öreg nénikék közül azok,...

Az öreg nénikék közül azok, akik festett hajat viselnek, nagyrészt miért ocsmány árnyalatú veresre festetik a hajukat?

Figyelt kérdés
Egy fodrász ismerősöm azt mondta, a vörös festék fogja be legjobban és legkönnyebben az ősz hajat, a vörös festéket nem dobja le az ősz haj. Igaz lehet ez? De megéri szegény néniknek az az ocsmány vörös szín? Rémesen néznek ki a szerencsétlenek azzal a fejjel.

2018. máj. 3. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ezt én sem értettem sosem, de nem csak idősek hanem középkorú nők is papagájpirosra festik a hajukat és azt hiszik ettől hú de nőiesek lettek. Szerintem nevetséges és igénytelen. Ráadásul amikor elhízott, bamba, belassult női lények festik tűzvörösre a hajukat, és ülnek a sarokban és lesnek ki a fejükből, azon jókat szoktam derülni :D
2018. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, amit írtál. Elképzelem a lomha, nagy madárhoz hasonlító női műemlékeket, ahogy szuszognak a sarokban és lesnek ki a fejükből a frissen festett vörheny és dauer alól.
2018. máj. 3. 07:39
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ízlés ficam, mert lehet, hogy az régen menő volt, meg de fiatalos lesz tőle. Bár hozzáteszem igényes fodrász lebeszéli a hülyeégről a vendéget, legalább is az enyém mindig szól, ha technikailag nem lehet szépen megcsinálni a hajamon amit szeretnék.

De az Incikét, aki 30 éve Jolikához jár fodrészhoz nem fogja lebeszélni, ha nem még rá is erősít neki, hogy de fiatalosan nézel ki... na meg szerintem nem is a legjobb alapanyagokkal dolgozik Jolika és nem tanul új technikákat, mert egyrészt nincs igénye a változásra, meg a vendégköre is 30 éve ugyanaz, azoknak meg "jóvanazúgy"....

2018. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem annyira piros, hanem ez a bordós, padlizsános (a bordósabb, nem a lilásabb), mahagóni, ezek, ezek borzasztóak. Nekem is szinte minden idősebb nőismerősöm így tolja.

Egy idősebb nőn állt ez jól, egy rokonomon, neki illet a bőre színéhez is.


Én eleve utálom a művöröses beütésű hajszíneket.

Sokkal szebb, ha egyenletesen ősz hajat még hamvasítják, de már vannak speciálisan ősz hajra való szürke színek is fodrászkellékesnél.

2018. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
"De az Incikét, aki 30 éve Jolikához jár fodrészhoz nem fogja lebeszélni, ha nem még rá is erősít neki, hogy de fiatalosan nézel ki... na meg szerintem nem is a legjobb alapanyagokkal dolgozik Jolika és nem tanul új technikákat, mert egyrészt nincs igénye a változásra, meg a vendégköre is 30 éve ugyanaz, azoknak meg "jóvanazúgy".." ja hát ennyi.
2018. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez nekem is feltűnt. Sajnos anyukámat sem tudom lebeszélni erről a "csodás" vörös hajszínről pedig nagyon szép sötétbarna majdnem fekete az eredeti hajszíne csak őszül. De nyáron nagyon gyorsan ledobja a haja a vöröset. Azt mondja a barnát nagyon "unalmasnak" találja. Pedig tél típus és neki a lehető legrosszabb választás a vörös hajszín. Valószínűleg úgy működik a dolog, hogy kiválasztják a szerintük legfeltűnőbb hajszínt ami nincs mindenkinek, ha minden második asszony így gondolja ennek eredménye, hogy minden 60 feletti nő vörös hajszínnel rohangál.
2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is úgy tudom azért mert az fogja be nekik a legjobban. Nem a legszebb, de szerintem lesz.rják hogy ronda csak ne legyen ősz
2018. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Azt hiszik eredetinek fognak tűnni, holott.... Irtó randák! De a fiatal festett vörösök is randák!


A természetest sosem fogják tudni leutánozni, na azok szépek csak!

2018. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vöröset, pirosat az erős feminista nők hordanak. A férfiről lemondás, és a női főnökvezériség jele. De hogy ezt ti miért nem tudjátok?
2018. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A himsoviniszta férfiaknak milyen színű a haja, 33%os. Mi a nőgyűlölö-árnyalat?
2019. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!