Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen árnyalatú festett...

Egy ilyen árnyalatú festett világos szőkéből sötétebb szőkét el lehet érni?

Figyelt kérdés

Tehát most ilyesmi színe van : [link] csak van egy centis lenővèsem,ahol sötèt barna a hajam. Ja amúgy az egész hajam foltos,vannak benne sárga foltok,fehèr foltok :(

Nem hibáztatom a fodrászt aki csinálta .alapból ombrèsra volt festve és amikor az egèszet akartam kiszőkíteni ez lett az eredmèny. Meg is jött aznap. És megint így megyek ,csak egy másikfodrászhoz. Tudom várni kellene amíg nincs meg de már nem bírom tovább elviselni ezt a színt.

Ès ilyesmit szeretnèk:

[link]


2018. febr. 15. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Festett vagy szőkített hajat átfesteni mindig egy lutri, nem várt eredményt hozhat. Ha hamvas szőkét akarsz, ami szép is, akkor le kell növesztened a hajat, és a natúr színedre festetni.
2018. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor marad a lutri. 4-5 èv lenöveszteni egy hajat szerintem,amekkora hosszra vágynèk
2018. febr. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!