Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a Schwarzk...

Próbálta már valaki a Schwarzkopf Live nevű hajfestéket vagy színezőt?

Figyelt kérdés

Konkrétan a smokey steel nevű árnyalatára volnék kíváncsi.

[link]

Ez most egy hajfesték vagy színező? Ha színező téynleg kikopik pár mosás után? Festett középbarna hajam van, valahol a sötétszőke és barna között. Szeretnék valamilyen szürkés hajszínt. Világos sajnos szóba sem jöhet, mert nem akarom megint leszívatni, és amúgy sem fogná be. Ezért gondoltam ezt.



#haj #Schwarzkopf #smoky steel
2018. máj. 3. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fogja befogni
2018. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Színező. Barnát nem fogja be, ez már leszőkített hajra van.
2018. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a review-ket. A dobozon nagyon szép. Nekem az enyhén leszivatott hajamat nem fogta be még a méregdrága fodrászkellékes festék sem, nemhogy egy ilyen. Ezeket az árnyalatokat csak totál kiszőkített hajra lehet felvinni.
2018. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én a rózsaszínt használtam, azért elmondom a tapasztalataimat.

Sárgás árnyalatú festett szőkére használtam, az alja még sötétebb volt, mint feljebb, nos ott elég narancsos-rózsaszínes lett. Feljebb, ahol világosabb, ott elég erős rózsaszín. Próbáltam balzsammal keverve is, a színe szép pasztell lett, az tényleg kijött kb. 5 mosással. Ahol önmagában használtam de nem a max. hatóidőig, az egy hónap alatt kopott ki (2-3 naponta mosom a hajam), ahol pedig végig rajtahagytam (ugye a színén is látszott, ez volt a legerősebb), az 2 hónap alatt éppenhogy elkezdett halványodni, bár méginkább narancsos-rózsaszín lett, mert az a vége...

Bár ez egy sötétebb szín, amit szeretnél, lévén, hogy színező, nem biztos, hogy be fogja fogni, vagy olyan színt eredményez, amilyet elképzeltél.

Festett is a hajad, és elég sötét is, így szerintem csak úgy érdemes kipróbálni, ahogy a legintenzívebb hatást lehet vele elérni, az viszont nem is jön ki (saját tapasztalatom alapján.) Lehet jobb lenne keresned egy hasonló árnyalatú tartós hajfestéket, az biztosan befogja.

2018. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!