Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világosbarna...

Sötétbarna hajból világosbarna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy sötétbarna hajból hogy lehet világosbarna hajat csinálni? Valaki tudna segíteni? Az eredeti hajszínemet szeretném visszakapni.

2018. máj. 4. 06:32
 1/3 anonim válasza:

Most akkor befestetted sötétbarnára?


Ha igen, akkor várd meg, amíg kikopik a festék. Ha meg lusta vagy várni, akkor fesd be világosbarnára.

2018. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen be van festve. Nem az hogy lusta vagyok megvárni míg kikopik hanem tartós festékkel lett befestve(az azért nem kevés idő míg kikopik...) világosbarnával meg hiába festem be... Festéket festékkel nem lehet világosítani. Esetleg valaki olyan is válaszolna aki ért hozzá? :D
2018. máj. 5. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, csak én is ebben szenvedek.Kerestem én is a lehetőséget.

Sötétszőke volt a hajam, világosabbra szerettem volna festeni, a vége az lett, hogy totál sötétbarna lett.

Utáltam, de hiába festettem be világosabb nem lett.

Most vettem Garnier Olia hajfestéket, világosabbat mint az eredeti hajszínem, és ettől sokat világosodott, már majdnem jó. Legközelebb is ilyet veszek, és így több lépcsőben talán elérem a világosabb hajszínt.

2018. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!