Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani valamit a...

Valaki tud ajánlani valamit a sötét karikák ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sötét karikák vannak a szemem alatt néha olyan mintha fel is lenne duzzadva. Hiába teszek rá korrektort úgy is látszik.
2018. máj. 4. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Programozas topikban?
2018. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fel is van duzzadva, akkor azon segíthet, ha beraksz a hűtőbe egy kanalat, és reggel a szemed alatt odaerinted a hideg kanalat. De csak óvatosan, ne nyomkodd, csak érintsd, mivel nagyon erzekeny terület. Én a zöld tearol is olvastam, arról is azt javasolták, hogy egy kiaztatott filtert tegyünk be a hűtőbe, majd azt a szemünk alá. De tényleg nem szabad nyomkodni, csak óvatosan odahelyezni, ezt én is tapasztaltam, mert amikor nyomkodtam, konkrétan jobban megdagadt mint előtte. Ezek segíthetnek a duzzanaton. Ami a fekete karikákat illeti, azon csak az segít, ha kialszod magad. Esetleg, ha elég vizet iszol, elvileg az is segíthet, de az alvást semmi nem tudja pótolni. Valamint ezen túl ez már genetikus. Én mostanában kialszom magam nagyon alaposan, mégis van egy kis karika a szemem alatt. Ezen semmilyen kencefice nem fog segíteni, ez természetes. Ha nagyon zavar, akkor korrektorral el tudod tüntetni, vilagosabbat használj, mint máshová tennéd, vagy sárgás árnyalatút. De nincs rajta semmi szégyellni való :) amúgy rengeteg ilyen DIY eye patch receptet is lehet találni a neten.
2018. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!