Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős, sötét, dús szőrzet ellen?

Erős, sötét, dús szőrzet ellen?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok és sajnos sok szőröm van olyan helyeken is ahol nőként elég undorító és ezt szégyellem is. A lábam is iszonyatosan szőrös, de az kezelhető. Viszont a combom is szőrös végig, fenekem, hasam, melleim körül. A legutóbbit szemöldökcsipesszel oldom meg, szerencsére ott nincs olyan sok. Az epilátort a lábamon sem bírom elviselni, nem még olyan helyeken mint például combbelső vagy has... jobb híján marad a borotva, de az meg meglátszik. Szeretnék sima combokat és hasakat, hogy nőnek érezzem magam és ne kelljen szégyenkeznem. Például orvosnál is majd' lesül a bőr a képemről... hiába borotválom le de látszik, hogy borotvált. Kozmetikushoz nem szeretnék ezzel menni. Tudtok jó gyantát vagy valamit, ami esetleg nem látszik meg? Vagy tegyek le róla? :/

2017. nov. 27. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lézer , en azzal szedtem le a lábszáramról , igaz nekem csak ott volt . Tervezem még h leszedem a hónam alól is
2017. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gcspe válasza:

Miért nem akarsz kozmetikushoz menni? Meglehet ő tudna segíteni leginkább. Első alkalom után ne várj csodát, de több alkalommal biztosan hatásos lenne.

Ha magad állsz neki, talán több bajt okozol mint hasznot.Hidd el kozmetikus tudja a dolgát.

Én is féltem menni sok idő volt mire rávettem magam, de megérte. Nekem is sűrű fekete erős szőrzetem volt de sokat javult.

2019. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!