Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem engedik, hogy kopaszra levágassam a fejem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, az én testem, azt csinálok vele, amit akarok. De azt mondják, ha levágatom, haza se jöjjek...

18/F



2018. máj. 5. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak nem ragasztják vissza. De egy hónap alatt magától visszanő.
2018. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj haza.
2018. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a fejed? max a hajad
2018. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért írtam fejet, mert hajat nem igazán lehet kopaszra vágatni, mert az a haj eltüntetését jelenti, azaz már nem lesz haj. Fejet, amin a haj van viszont lehet kopaszra vágatni.

De lehet ez csak hülye logika...

2018. máj. 5. 16:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Mások összetennék a kezüket, ha nőne haj a fejük tetején. Mondja meg valaki, mért nem az ilyenek kopaszodnak meg...
2018. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Figyelj, nekem ez tetszik. A példaképeim is kopaszok, én is szeretnék kopasz lenni.

Akik kopaszok, de szeretnének hajat, azokat sajnálom, de én ezzel nem tudok mit csinálni.

2018. máj. 5. 16:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne full kopasz legyen, akkor legyen pár miliméter hajad. Egyszer egy pajtim elment szomszéd faluba strandra; ja és akkor pont full kopasz volt a feje; és odafelé nemtom, hogy ment, meg strandolás közben is történhetett; hogy fullra leégett a feje. Amúgy te is levághatod magadnak rövidre; mondjuk hátul megkérhetsz magadnak egy cimbit; hogy csinálja meg ő. Mert ott ahhoz talán jól jönne előlre is meg hátulra is egy tükör; tehát szembe is, meg mögéd is.
2018. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én full kopaszra szeretném. Egy centit se.
2018. máj. 5. 16:17
 9/18 anonim ***** válasza:
2-3 millimétert esetleg? Jó, mondjuk tudom, te úgy szeretnéd full kopaszra; hát akkor nem tudom. Amúgy kitagadnak, ha félretett pénzből fodrászhoz mész, vagy nemtom tudsz-e venni magadnak belőle olyan nullásgépet? De mondjuk hát senki nem akar veszekedést; szerintem egyelőre egyezz ki velük egy 2-3 milliméteresben. Vagy nemtom. Meggyőzni nem hinném, hogy meg tudnád őket; suttyomban tudnád talán inkább csinálni.
2018. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor vágd le, szüleid vagy megszokják vagy nem. Ha ez minden vágyad akkor meg fogod csinálni ha megengedik ha nem
2018. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!