Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett hajra...

Nagyon töredezett hajra valami hajvég ápoló ami használ is?

Figyelt kérdés
szőke melíros hajam van és elég rossz állapotban
2018. máj. 7. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A töredezett hajat nem építi újra semmi, ahogy az a reklámokban elhangzik. Max vannak különféle hajolajok, amikkel eltudod "takarni" a töredezést, de a probléma ott van. Ha ennyire töredezik, akkor ne melíroztasd.
2018. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon imádtam a szőkét és nagyon ragaszkodtam hozzá, 1 évig voltam szőke csupán.. (az eredeti hajam barna)

Nem sorolom, hogy egy hajmosás során mennyi mindent tettem rá.. samponnal megmostam, majd kimosható balzsam, pakolás, miután leöblítettem hajban maradó balzsamból 2 féle + hajvégápoló.. és még ezek is kevésnek bizonyultak, 1 év után negyedannyi hajam lett, nagyon csúnya volt és nem nőtt.. (vagyis amennyit nőtt, annyit le is tört).

Tavaly szeptemberben visszafestettem barnára, most május van, szépen kikopott a barna, most olyan balayage hatása van (vagy hogy kell leírni), nő szépen lefele, szerencsére nem feltűnő, ennyi hónap alatt rengeteget nőtt és dúsult, nem törik már.. szóval hosszabb távon a szőkítés csak roncsolja a hajat és előbb-utóbb ha azt akarod, hogy maradjon hajad, sajnos vissza kell festetni.. :( Ha nem is most, később tuti..

Most kenhetsz rá bármit, nem fog segíteni. De hogy érdemben is válaszoljak a kérdésre, én az Avonos hajvégápolókat használom és nekem nagyon beváltak.. a legjobb a sárga elvileg, az argánolajos. Csodát nem fog tenni, de hátha. :)

Amit pedig írtam, gondold át, hosszabb távon tényleg nem lesz hajad..


25N

2018. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!