Hogyan barnuljak le?

Figyelt kérdés

nagyon fehér a bőröm, és ez sokszor zavar... amikor megpróbálok lebarnulni akkor mindíg csak leégek.

Tudtok vmit?



2018. máj. 9. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Karotinos naptej, és egyél sok sárgarépát! Ne menj napra 11-3 között mert akkor inkább csak éget!

Plusz tipp, amiért megköveznek, pedig működik: érdemes 3-4 alkalommal elmenni szoláriumba kevés időre, hogy kapja egy egységes alapszínt, mert akkor már jobban barnulsz az égés helyett! Több ismerősöm által kipróbálva, és én is így csinálom. Nyár elején szoli, és onnantól sima ügy.


Amúgy a szoli 5 percekre még mindig ezerszer jobb mint a Nap! Plusz sokszor azok szokták szidni a szolit, akik aztán a tengerparti nyaralásukon kifekszenek a 35 fokos vízpartra direkt Napra... na az sokkal rosszabb. És az is, amikor valaki nem tud Napra menni mert sz*rráég! Akkor már szoli párszor 5 percre és nem égsz szénné a strandon.


A fehér bőr csak akkor szép, ha hibátlan. Szóval én személy szerint azt is hiteltelennek tartom, amikor azzal jönnek hogy "na napozz mert a barna már nem divat" meg "a fehér szebb".

Na persze....a barna bőr egészségesebb összképet ad, kevésbe látszanak a bőrhibák, optikailag karcsúsít, míg a fehér bőr sápadt és pl. engem mindig piszkálnak ha nem vagyok barna, hogy szedjek már fel egy kis színt, meg biztos beteg leszek olyan sápadt vagyok.


Szóval barnulj nyugodtan 11 előtt és 3 után, kend magad karotinos naptejjel (van amúgy az Arany mozsárnak karotinos vitamintabija is), szoli mértékkel (vegyél hozzá védőkrémet, lehet kapni!), és nem fogsz szétégni.

2018. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi majd suli után kipróbálom, am ma reggel az ofőm megkérdezte hogy jól vagyok-e mert h olyan sápadt vagyok

(pedig ez az alap bőrszínem...)

2018. máj. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!