Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó minőségű parfüm mellé vagy...

Jó minőségű parfüm mellé vagy alá kell használjak dezodort?

Figyelt kérdés
Vagy ha használok parfümöt akkor az elég ? Mik a legjobb izzadásgátlók parfüm mellé ?

2018. máj. 11. 00:23
 1/4 anonim válasza:
89%
Teljesen más funkciója van a kettőnek. A dezodor arra szolgál, hogy minimálisra csökkentse az izzadást, ne legyen testszag, folt a pólón, stb, nem illatosításra találták ki. A parfüm viszont csak illatosításra van. Tehát dezodort mindig használ az ember, a parfüm pedig opcionális, valaki nem is használ
2018. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kell?

Semmi sem kell, azt csinalsz amit szeretnel, szabad vagy.:)

Senki sem mondhatja meg a torvenyen kivul, mint csinalj, es mit tegyel.


En szoktam hasznalni parfumot, izzadasgatlot es dezodort is.

A ketto valoban elter a ketto kozott, az izzadasgatlo, ahogy. Aneveben is van izzadas megakadalyozasara vagy annak csokkentesere szolgal. Mig a parfum az illatesszenciaival boldogabba es finomabb illatuva tesz.


Olyan izzadasgatlok jok, amiket szeretsz,vagy nem izzadsz szole.

Nekem pl a Garnier valt be a legjobban.

2018. máj. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek használj.
2018. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Illatmenteset szoktam használni. Nem szeretem, ha több illat keverésük rajtam.

Neutro deot szoktam venni. Árban is jó, ruhán se látszik.

2018. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!