Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcmaszkot vegyek?

Milyen arcmaszkot vegyek?

Figyelt kérdés

DM-ben láttam több fajtát, de nem tudom melyiket érdemes megvenni?

Mi alapján válogassak?

Férfi vagyok.


2018. máj. 12. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hatást szeretnél elérni vele.

Vannak például pórustisztító/mitesszereltávolító, arcradíros, tisztító, frissítő, pattanásgátló maszkok sima lemosható, fátyol vagy lehúzható formában.

Közhely, de a hátuljára van írva hogy melyik milyen és mire jó, esetleg kérj segítséget egy eladótól!

Egyébként van külön férfiaknak is!

2018. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Főleg mitesszer ellen gondoltam (legfőképp az orromon).

Még nőknek van 4 termék, addig a férfiaknak 1. Semmiképp sem akarok nőit venni, de különben is írja rajta, hogy férfiaknak.

2018. máj. 12. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az arcmaszkok nem jöttek be. DM és hasonló drogériákból nem érdemes arcmaszkot vásárolni ugyanis semmelyik sem hat. Vannak hatásos arcmaszkok is amik javítanak a bőrödön (az olcsó drogériásaktól csak rosszabb lesz a helyzet), de azok 7-10 ezer forinttól kezdődnek. Szerintem menj el kozmetikushoz, egyáltalán nem ciki, sőt ez természetes. A kozmetikusnak vannak megvfelelő szerei az arcodra + ki is tudja nyomkodni rendesen a pattanásaidat (lehet, hogy azt hiszed, hogy ki tudod nyomni a miteszereidet, de hidd el a kozmetikus után olyan mintha minden zsírt leszívtak volna a pórusaidból). Ezekmellett sok ember nem hinné, hogy mennyit segít a sok folyadék és az egészséges táplálkozás:)
2018. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából 1x voltam kozmetikusnál. Aztán nemrég volt egy felkapottság az arcmaszkok iránt, hogy "nem kell kozmetikus, mikor vannak az arcmaszkok".

Lehet akkor a kozmetikus lesz.

2018. máj. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!