Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkasbőr! 4. bp. Blogspot.co...

Mellkasbőr! 4. bp. Blogspot.com/-EavZoRKkBsI/UpIP2qNeOEI/AAAAAAAAAB4/dfS6eduWTE U/s1600/20131124_133945. jpg Nem az enyém, de nekem is ilyen. Mitől alakul ki, hogy lehet kezelni, mi segít azon, hogy helyrehozzam?

Figyelt kérdés

Nyilván teljesen nem lehet, de nagyon csúnyák a melleim 1-2 cm ilyen hegek is vannak rajta, a pár milliméterestől kezdve. Állami bőrgyógyász nem tudott vele mit kezdeni, voltam vele magánbőrgyógyásznál, az ő gyógyszere csak ideig-óráig hatott, ahogy abbahagytam (ahogy ezt megbeszéltük) újra visszaestem, sebesedek, hegesedek. Állandóan olyan érzésem van, mintha mocskos lennék. Lehet hogy le fogom vágatni inkább a melleimet, mert tényleg elviselhetetlenül undorítóak... a hátamon és a felkarjaimon vállaimon is vannak ilyenek, azokat ugye nem tudom levágatni. Borzasztó, konkrétan nem mertem még senki előtt levetkőzni se ezek miatt.


Help.


2018. máj. 12. 14:54
 1/2 A kérdező kommentje:
2018. máj. 12. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Kémiai hámlasztás vagy fraxel lézer... :) Nem is értem, hogy ezeket a kezeléseket miért nem ajánlották neked az orvosok. :0
2018. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!