Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karomon aszőrt hogyan...

A karomon aszőrt hogyan szőkítsem?

Figyelt kérdés
Hosszú kicsit világosabb barna szőrszálaim vannak, amik nagyon zavarnak, ezért kiszőkíteném őket (a gyantázást nem engedik). Elmondaná valaki, hogy mit kéne vegyek, mennyit adagoljak stb? És kb. milyen időközönként kéne újraszőkíteni? A hajamat sosem szőkítettem, így tényleg nem értek ehhez, de már itt a rövidujjúszezon, és valamit kéne csináljak. Előre is köszönöm.

2018. máj. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szőke hajfestékkel, kb. 1 hónap és lekopik újra kell majd festeni.
2018. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szőkítő nem kopik le hanem lenő.

Inkább gyantáztasd, otthoni gyantaszettel 5 perc alatt megvolt pedig először próbáltam, nem is fáj.

2018. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hasamon lévő szort akartam kiszokiteni, szokito port vettem fodrász kellék szaküzletben, de ahogy rakentem a hasamra, teljesen kifehéredett a bor,.mintha vitiligos lennék. Nagyon megijedtem, hogy így maradok, ráadásul a szőr sem szokebb... :D de szerencsére elmúlt. De az ijedtsegem miatt nem próbáltam azóta.
2018. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Venni kell szökitöport és 9 %-os hidrogénperoxidot. Ezeket kinai boltokban, vagy fodrász kellékesnél, 100 ftos boltokban lehet megvenni. Ezt a kettöt összekeverni, kb tejföl állagúra. A masszát felkened a szökiteni kívánt részre és hagyod hatni kb 5-10 percig, ameddig birod. Ugyanis ez csiphet, marhat kicsit és ha nagyon fáj, nem birod, akkor mosd le. A böröd is fehérebb lesz, de az visszanyeri a szinét, ne aggodj. Kb 2-3 hétig lesz szöke, utána kezd lenöni. Akkor ujra lehet csinálni. Krémezd be szökités utáb a karod, mert szárit a szökités.
2018. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, hogy leborotválod. Igaz, gyakrabban kell csinálni, de pár pillanat alatt megvan, simán megoldható zuhanyzás közben. A régi városi legenda, hogy a borotválás után erősödik a szőr, nem igaz.
2018. máj. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaazokat! (:
2018. máj. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!