Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez? A karomon kiütéss...

Mi lehet ez? A karomon kiütésszerű pattanások és a lábamnál a hajlatban az a kis izé-mizé? (több lent )

Figyelt kérdés

Mindkét karomon elég régóta már kiütésszerű pattanásfélék jönnek ki...mindegy, hogy nyár van vagy tél, mindig ott vannak. Szoktam nyomogatni őket,hátha eltűnnének de nem nagyon akarnak (általában ilyen kis zsircsomók jönnek ki). Mit lehetne tenni ellene? Allergiás lennék valamire?

Ugyanakkor a lábamon (lábszár és comb közötti részen hátul a hajlatban) lett egy ilyen kis hosszúkó valami. Olyan mint egy pattanás, csak hosszú hegye van és nem tudom leszedni onnan. ..miután egy csomót bajlódtam vele kezd fájni és nem tudom miért...ha csak egy ártalmatlan patti lenne nem fájna szerintem. Mi lehet az?



2017. júl. 14. 11:04
 1/3 anonim válasza:
Talán ekcéma.
2017. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Furunkulus, keress csak rá a neten.....
2017. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Várj ne csinálj semmit, fiú vagy és hosszukás ki izé bizé van a lábaid közt? Ne próbáld meg kinyomni, kérdezd a szüleid mire való! Ha másra nem pisilni még jó lesz.
2017. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!