Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kézműves szappannal mosok...

Ha kézműves szappannal mosok arcot és utána áttötlöm az arcom vízzel higított almaecettel akkor helyreáll a bőr ph-ja?

Figyelt kérdés
Manna szappanjait szeretném kipróbálni, ők nem írnak semmit, hogy kellene e valamit csinálni utána, de a biztoság kedvéért gondoltam erre. Jó lehet ez vagy cdak simán használjam és ne féljek tőle :)
2018. máj. 17. 20:09
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha csak sima rózsavízzel törlöm át?
2018. máj. 17. 20:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 Miből gondolod, hogy nem jó a bőrőd Ph-ja?

2 Miből gondolod, hogy ettől majd jó lesz?

2018. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam, hogy a szappan használata után: a szappan lúgos, a bőr enyhém savas.
2018. máj. 17. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem árt,sőt, csak jól hígítsad az ecetet.

Rózsa víz is jó, de annak nem tudom speciel,hogy mennyire savas a ph-ja. A üegjobb ha teszteled mind a kettőt, látni fogod és érezni melyik jobb a bőrödnek.

De rózsavizet még az ecetes lemosás után is használhatsz, az sosem árt :)

2018. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Pár perc után a bőröd phja amúgy is visszaáll.
2018. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen szappan :) Ha szappan mentes szappan akkor annak nem lúgos a ph-ja, hanem megeggyező a bőr ph-javal. Ha megeggyező, akkor nem kell vissza savasítani :)
2018. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam a manna szappanokat, viszonylag hosszú időn keresztül, és nem érzékeltem semmi változást. Az a véleményem, hogy iszonyatosan túl van hájpolva ez a manna-dolog, és rengeteg pénzt kérneka termékeikért. Pl teljesen jó minőségű shea vajat, ami nem manna márkájú, de ugyanolyan jó minőségű, sőt, jobb, harmadannyiért lehet kapni bioboltban. Én mostmár nem is használok szsppant, hanem kokuszolajjal szedem le a sminkem. Amúgy az almaecetet minimum 50szazalekban higitsd fel vizzel, és ne használd minden nap, mivel nagyon szárít. Nekem azt mondta a kozmetikusom, hogy havonta egyszer töröljem at vele az arcom. És mivel ez ilyen enyhe kémiai hámlasztásnak felel meg, használj magas faktorszámú fényvédőt.
2018. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A szappan nem jó a bőrödnek. Használj arclemosó tejet (ne micellás szarokat) vagy kíméletes habzó arclemosót.

2. Ecetet az arcodra? Soha nem fog a ph-d helyre állni. Egy kíméletes tonizálás után max.

2018. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Pl teljesen jó minőségű shea vajat, ami nem manna márkájú, de ugyanolyan jó minőségű, sőt, jobb, harmadannyiért lehet kapni bioboltban"


Ezzel teljesen egyetértek. Én Mosó Mamisat rendeltem 100 ml-t 1300 forintért. Nevetve megérte.

2018. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző: igen. Nevetségesen túl vannak árazva a Manna cuccok. 1500 Ft egy is darab szappan. Hagyjuk már... Más szappanok, kézműves kozmetikumok is organikusak, természetes alapanyagokból készültek, jó minőségűek, ES normális áron hozzá lehet jutni. Ez már szerintem a pofátlan lehuzad kategória. Meg kell nezni, mit vesz az ember. Igen, a minőséget meg kell fizetni, ez így van, de néha kevesebb pénzért is tudunk ugyanolyan jó minőséget venni, ha nem a márka miatt kérik a pénzt.
2018. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!