Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allergia teszt hajfestekre?

Allergia teszt hajfestekre?

Figyelt kérdés
Mar csinaltam csomoszor, de tenleg nem voltam eddig allergias semmire. Megszeretnem festeni a hajam feketere, ma kentem festeket a fulem moge. A dobozon 48 orat ir; 24 ora eleg ra? Vagy lehet hogy csak 24 ora eltelte utan is kimutathat valami reakciot? ( eleg csk 24 ora ?)
2010. jún. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 48 óra, akkor 48 óra legyen. se több, se kevesebb. bár ha többször használtad uazt a terméket, valszeg a 24 óra is elég...
2010. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát szerintem azért nem kell olyan komolyan venni ezt.. :D én se csináltam..persze jobb a biztonság kedvéért.. bár elég ritka,hogy tényleg valaki allergiás ezekre..
2010. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt csak útmutató,menet közben is kialakulhat az allergia még akkor is,ha a teszt negatív lett.
2010. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!