Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok segiteni nekem?

Tudnatok segiteni nekem?

Figyelt kérdés

50-60cm-es szoke hajam van. A heten voltam fodrasznal, aki azt mondta,hogy megegett a hajam, letort egy resze es ehhez kellett igazitani a tobbit. (180°-on vasalom max heti x2, HOVEDO SPRAY-t hasznalok mellette+ 2-3x mosok hajat es szaritom meg) hajszaritas utan szaraz, gubancos, osszerancolodott hajam van (bar hajvagas elott tobb volt)

Alapjaraton mindig gyonyoru hajam volt, sokan irigykedtek ra,de most sajnos ilyen lett, bar senki nem teszi szova.

Hajmosaskor hasznalok sampont es kallos tegelyes hajpakolast is.

Tudtok ajanlani valamilyen olajat,sprayt vagy valamit, hogy ne legyen szaraz a hajam es ujra legyen benne elet? A hajsimito spray tenyleg egyenesiti a hajat? Egyenes hajam van,csak este miutan megmosom, masnap egy tincsben lesz egy hullam es ezert kell vasalnom, maskepp nem lenne ra szuksegem



2018. máj. 20. 15:40
 1/2 anonim válasza:

A szárítás teljes mértékben roncsolja a hajat. A meleg levegő és a gyors idő szakasz alatti haj száradás a tincsek belső rostjait megkeményítík,így azok végűl elgyengűlnek és a haj töréséhez,hullásához,szárazságához vezetnek. Próbáld meg hanyagollni!

E mellett, semmilyen féle haj egyenesítő spray,krém nem éri el azt a hatást,amit csak a vasaló tud,méghozzá ha mégis megpróbálnád,borzasztó károsak.

És...valóban 180°-on vasalod a hajad?! A fodrászod finoman fogalmazott azzal a kitéréssel,hogy a hajad megégett...Nagyon vigyázz a hő fokkal! Jelentősem meggyérűlhet a hajad egy időn belűl.

Ha nevellni és ápolni szeretnéd,heti egyszer tojásos,oliva-kókusz-ricinus olajas,mézes pakolást tegyél a hajadra vagy csak szimplán a végeire tégy belőlük kicsit. Nem árt kutakodni még az interneten,sok mindent lehet találni. Igyekezz a hajadra úgy ügyelni,hogyha bár vasalod is,de az ápolást ugyanolyan arányban kapja vissza!

Remélem segítettem! :)

2018. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom! O azt mondta, hogy ez alacsony hofoknak szamit,igy nem ertette hogy miert tortent ez.

Es muszaj szaritanom a hajam, bar most megprobaéom alacsonyabb fokozaton,hisz este ha lefekudnek vizes hajjal.... es nem, maskor nem tudom megmosni a hajam napkozben

2018. máj. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!