Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS pattanás eltüntetése?

SOS pattanás eltüntetése?

Figyelt kérdés
Csütörtökön osztálykirándulás és nagyon durván pattanásos lett az arcom...Nem tudom mit csináljak fogkrém nem hat krémek se kozmetikushoz már nem tudok menni..segítsetek mit csináljak?

2018. máj. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamilla vagy körömvirág teás borogatás. Neogranormon kenőcs.

Ezeknek szárító hatásuk van.

A kamilla még gyulladáscsökkentő is.


Nagyban megkönnyítenéd a dolgodat, ha nem össze-vissza ennél és innál minden sz..rt, hanem napi minimum 2 liter vizet innál és egészségesen táplálkoznál sok gyümölccsel és zöldséggel együtt. Plusz rendszeresen mozognál.

2018. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat de nem tudom h miért kell rögtön úgymond leszídni...egészségesen étkezek paleo étrendet tartok de nem nagyon szigorúan (glutén és cukormentesen a laktózmenteset azt nem mindig tartom be). nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt eszek..díjugratok és eljárok futni úgyh nem tudom h miért kell rögtön lehurrogni
2018. máj. 23. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyors éttermekbe sem jarok mert nem szeretem, az igaz h nem iszok olyan sokat de azon is próbálok javítani
2018. máj. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!