Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kíméletes szőkítés?

Kíméletes szőkítés?

Figyelt kérdés
Régebben szép szőke hajam volt, és szerettem, mert szépen illett a kék szememhez. Viszont egy ideje elkezdett bebarnulni. Melyik szőkítő módszer az ami a legkevésbé roncsolná a hajanat? Pl hallotam a szőkítőporrol is, az milyen?

2018. máj. 24. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
A szőkítőpor a legdurvább hidrogén. Szerintem nincs, ami annál jobban roncsolná a hajad. Ha csak barnulni kezdett, de még mindig szőke, csak egy sötétebb árnyalatban, próbáld ki a "szőke sampont" - hamvasító, vagy kifejezetten szőke hajra ajánlott. Nem tudom, milyen lehet, de szerintem kíméletesebb, mint a vegyszerek. Nekem is természetes szőke hajam van, a nap is ki szokta szívni rendesen, onnan is látszik, hogy a vége jó pár árnyalattal világosabb, mint a hajtöveknél.
2018. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyféle módszer van csak szőkítésre, szőkítőpor + hidrogén peroxid keveréke. Ha már inkább barna a hajad akkor azt már eléggé le kell szívni és sajnos nagyon roncsol akármit csinálsz, de mondjuk egy két árnyalat világosítástól azért nem fog tönkremenni a hajad ha jó fodrász csinálja.
2018. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!