Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termék lenne megfelelő...

Milyen termék lenne megfelelő nekem? 20/L

Figyelt kérdés
2 éve bőrgyógyász által felírt Zinerit és Differint használok. Nem gyulladt pattanások miatt kezdtem, hanem bőr alatt található mitesszerek miatt. Amikből 1-2 néha be is gyullad. Alapvetően használnak ezek, viszont mai napig mindig van 1 db pattanásom minimum. Tudom, nem a világ g vége, de engem zavar, hogy nem szép egyenletes a bőröm. Most pl évek után a homlokomon újra előjöttek a bőr alatti apró fehér mitesszerek, hiába használom az orvos által felírt krémet és oldatot. A bőröm "érzékenysége" miatt nem nagyon merek használni akármilyen kozmetikumot, mert félek hogy kipattogok tőle, stb. Tág pórusoaim vannak, a bőröm kombinált, hol száraz, hol zsíros. Vannak hegeim is, amiket szintén nem tudom, mivel tüntessek el. Valaki tudna tanácsot adni? Milyen kozmetikum lenne alkalmas a bőrömnek? Mivel tudnám tisztítani, hidratálni? Illetve a tág pórusokra van valami megoldás? Nagyon megköszönném a segítséget.

2018. máj. 25. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Nekem is bőr alatti fehér miteszereim voltak. A bőrgyógyász mindenféle patikai krémet kipróbáltatott velem, de sehogy sem volt jobb. Végül azt mondta hogy esetleg a La Roche Posay termékeket próbáljam ki (azon belül az effaclar termékcsaládot). Kicsit borsos az áruk, de azóta szép tiszta az arcom :)
2018. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!