Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik kollagén termék éri...

Melyik kollagén termék éri meg árérték arányban a legjobban? Első hónapban elvileg napi 10g kellene de hosszas keresés után se találtam megfelelő terméket

Figyelt kérdés
Porclágyulás miatt ( 1-2 fokú) kezdtem el glükozamin kúrát de mivel már nagyon rég nagyon szedem 1500-2800mg adagokban gondoltam hogy átváltok most pár hónapig kollagénre az hátha helyre hozná.Első hónapban elvileg napi 10g kellene de hosszas keresés után se találtam megfelelő terméket az összeseben kevés a hatóanyag nagyon vagy 10 szemet kéne naponta bevenni hogy ez a dozis kijöjjön. És az anyagi csőd is

2016. szept. 19. 10:23
 1/2 anonim válasza:

Egy csomo penzt koltesz erre!

Persze, hogy ez egy anyagi csodho vezet!

Hat megeri ez?


Mennyi javulast latsz?

Es latsz-e egyaltalan valami javulast?


Ha porclágyulásrol (chondromalatia) van szo,

az önmagában nem feltétlenül okoz panaszt.


A térdedrol vagy térdkalácsodrol van szo?


Ha ragszkodsz a kollagenhez, akkor nezz utana, hogy hatasosabb-e a lokaciora koncentralt kollagen

beinjekciozasa.


AZTAN az is lehet, hogy rossz orvosod van (aki oralis kollagent javasol), es igazabol nincs is szukseged kollagen kapszulak szedesere.


EN NEM talaltam eddig SEMMI olyan bizonyitekot,

hogy a szervezet fel tudja dolgozni az oralisan

szedett kollagen termekekek barmelyiket.

2016. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ITT a tovabbi valaszom, mivel jobban utana neztem ennek a temanak.


Kerdes:

Hogy melyik kollagén termék éri meg árérték arányban a legjobban?


Valasz:

Nagy mennyisegben erdemes vasarolni, kiloszamra, omlesztve. Az USA-ban a Zinl kollagen a legolcsobb.


Hatasos-e a kollagén?


Valasz:

Sok youtube-os szerint sokakat segitett a kollagén.


Nehez talalni termekeket?


Valasz:

Azt irod, hogy hosszas keresés után se találtal megfelelo terméket. EN IS azt talalom, hogy Mo-on nagyon sok termeket nemcsak hogy nem lehet megvasarolni, hanem raadasul ott meg informaciohiany is van -- es sajnos meg a bioboltokban is.


Eleg-e a napi 10 gram?


Valasz:

Azt irod, hogy már nagyon régen szeded, es hogy 1500-2800mg-os adagokban, es hogy az elso hónapban elvileg napi 10g kellene szedned. Ha engem kerdezel, 10 gram (azaz 1 deka) jobb mint a semmi, azonban sajnos az majdnem nulla. Ha EN kezdenem, akkor napi 10 dekanal kezdenem, es onnan mennek felfele.


Mi az ami nem vezet csodhoz?


Valasz:

A lassu fozoben hazilag keszult csontleves a legolcsobb.

Kicsivel dragabb a kiloszamra vett kollagen termek, ami por formaju orlemeny. Ezt vsz. Neked rendelni kell, vsz. kulfoldrol, az internetrol. Arra gondolj, hogy az amerikaiak evokanallal vedelik ezt, s nem pedig 1500 - 2800 mg-os tablettakban vagy kapszulakban. Ez egy izetlen, szagtalan termek, szoval nincs semmi ok arra,

hogy tagszkodjon az ember ahhoz, hogy kapszulakat vagy tablettakat vasaroljon az ember -- ketszeres, haromszoros, vagy tizszeres aron.

2016. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!