Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a loreal akár 4 árnyalatot világosítő szőkítővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sötétbarnás vöröses most a hajam és szeretném kiszőkíteni, aztán pedig ráfesteni világosbarnás szőkét. Nagyon tönkremenne a hajam? Ti már használtátok azt a terméket?
2010. jún. 15. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] Erre gondoltam.
2010. jún. 15. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:

persze használtam már. ez a színeltávolító.

nos..milyen az a vörös a hajadban? az festett volt és le volt kopva?vagy eredetileg olyan?

volt e már festve a hajad vagyis most van e rajta festék.? először ezeket kéne megtudnom és segítek.

2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég gyenge benne a vörös, csak ha napon vagyok, akkor látszik. Inkább sötétbarna. És festett.
2010. jún. 15. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem eléggé eltörte ez a termék a hajam. De te tudod mit csinálsz. Én nem tenném!!! Meg az is lehet, hogy nem fog jól állni. Erre még nem gondoltál? Feleslegesen ne tedd tönkre a hajad.
2010. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ú holnap írok, vagy ha megadod az email címed, oda is. adok pár tanácsot.
2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!