Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj hajra, szempillára?

Ricinus olaj hajra, szempillára?

Figyelt kérdés

Hogyan használjam?(egész haj,vagy csak a töve,stb)

Milyen rendszerességgel?

Mennyi ideig hagyjam rajta?

Mennyit kell rá rakni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!🌌🌌



2018. máj. 27. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én hajra nem használtam, csak szempillara. A ricinusolajat érdemes összekeverni valami más olajjal, pl kókusz, vagy olivaolaj, mert nagyon sűrű. Heti egy, két alkalommal hajmosás előtt kend fel pár órára, vagy előző éjszaka hagyd rajta. Szempillara én minden este kentem, egy régi szempillaspirál tiszta kefejevel, csak nagyon kellemetlen, ha belemegy a szemedbe és homályosan látsz. Amúgy én nem tapasztaltam változást... Akkor egészségesebbek a pilláim, ha nem sminkelem őket minden nap. Ez tény. Valamint, ha szedek vitaminokat és egészségesen táplálkozom. Szóval nekem van itthon Ricinus olajam, de nem használom. Hajra még nagyon korulmenyesnek tartom, plusz hajnovesztesnel is inkább a belső dolgok fontosabbak szerintem.
2018. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!