Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf live cool rose...

Schwarzkopf live cool rose 101 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós a festék? Szép a színe? Megéri megvenni?

2018. máj. 27. 21:58
 1/1 anonim válasza:

Nekem a hajam végén még volt Colorista washout (szintén rózsaszín), a töve Syoss világosítóval és valami ultravilágos szőke hajfestékkel (szintén Syoss) volt festve, és volt némi lenövésem, amikor neki estem a Cool Rose-zal. A vége már az öblítéskor dobta le, így itt valami aranyosabb rózsaszín lett (rose gold, mondhatni), a szőkített/festett töve meg valami neon lila/neon rózsaszín lett, a lenövés pedig (sötétszőke a hajam) sötétebb, de szintén neonos lett. Az első mosás után a szőkített részen olyan, mint a dobozon, de a vége már inkább barackvirág színű, a lenövésen szintén. Szóval ha 2 soron szőkíted és fested a hajadat, majd rákened a cool rose festéket, akkor olyan lesz, mint amilyennek kell, ha viszont saját hajszínen használod, akkor felejtsd el, mert egy hajmosás, és kidobja az egészet a francba!.... mondjuk egy picivel tartósabb és olcsóbb, mint a Colorista pink színű hajszínezője, viszont van kb. egy heted, amíg a dobozon látható szín megvan (ha szerencséd van), utána mindenféle, vicces, ám nemkívánt színű hajad lesz! :( Én nem venném meg megint. Szóval marad a szőkítés és a méregdrága pink színező... :(

De ha valakinek van, ami bevált, én szívesen fogadom a tippeket! :D

2018. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!