Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos, száraz, törékeny...

Hullámos, száraz, törékeny hajat ki lehet szőkíteni úgy hogy ne haljon meg?

Figyelt kérdés
Nem szőke szeretnék lenni, hanem azután kékre festeném. Ez nagyon fontos nekem. Kicsit aggódok hogy megbánnám-e, és ha meg fogom csinálni az csak pár hónap múlva lesz, de nagyon szeretném. De hallottam h a szőkítés nem igazán tesz semmi jót a hajnak, és ahol élek nem igazán vannak jó fodrászok akikre rábíznám ezt, és tudom h többször kellene menni... Sötét barna, természetes hullámmos (2B-2C), száraz a hajam. Valaki csinált már ilyet? Mennyire károsította a haját? Mennyi alkalomba telt amíg elérték a szőkét?

2018. máj. 28. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Száraz, törékeny hajat kéne a legjobban óvni mindentől (hő, festés, stb.)

Abban az esetben nem lesz szénakazal, ha professzionális sampont/balzsamot/pakolást használsz utána, minimum Alfaparf, de inkább Kerastase termékek. Ez több tízeszres beruházás, utána csak ezeket kellene használnod. Nézz utánuk, döntsd el, hogy megéri-e neked, tudod-e majd finanszírozni.

2018. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tervezed növeszteni csináld, roncsolni mindenképp fogja de ha megfelelően ápolod és a töredezett végeket gyakran vágatod nem lesz annyira csúnya. Kb 3 alkalommal kell leszívni
2018. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tesz jót neki, könnyen lehet, hogy utána muszáj lesz levágatnod rövidre. Ha olyan alkalomról van szó, hogy akár ezen az áron is vállalod, akkor persze hadd szóljon :)
2018. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, akkor ezt úgy érted hogy eltörik majd a vége? mert hosszú hajat szeretnék, és ha mondjuk először hagynám jól megnőni, nem kéne olyan rövidre vágni...
2018. máj. 31. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha alapból száraz, törékeny a hajad, könnyen lehet, hogy tényleg "meghal" egy ilyen beavatkozás után. Rövid ideig jól nézhet ki az új szín, ha valami konkrét alkalomra tervezed pl., de utána olyan szinten töredezhet és szénakazal állagúvá válhat, hogy csak az segít majd, ha levágatod a festett részt, és újra növeszted úgy, hogy kíméled az ilyesmitől.
2018. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!