Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit használtok...

Lányok ti mit használtok száraz bőr ellen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Testapolot.
2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kókuszvajat. Zuhanyzás után nedves bőrre kenem. A sheavaj is nagyon jó, csak azt nehezebb beszerezni.
2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Shea vajat sem nehéz beszerezni, DM-ben kapható (meg ahol még árusítanak Manna termékeket), tény drágább is. Viszont a kókuszolaj,kakaóvaj, szójaolaj ezek mind erösen kemodogének, tehát vigyázni kell velük. Lehet használni csak nem mindegy milyen bőrre.

Ami még jó nagyon és bőrazonos gyorsan felszívódó az a napraforgómag olaj. Igen, tényleg.


Ha vizhiányos a bőröd akkor meg aloe vera gélt is használhatsz.


Nekem a legtutibb bevált receptem:

Megtisztított,leradirozott arcbőrre rózsavíz (spriccelve), ezt beszivja, erre rákenem az aloe vera gélt, megint lefujom, és erre kenek shea vajat (amúgyis vizes böröm könnyebb vele dolgozni és jobban beszivja).

Eredmény: puha bőr sokáig.

2018. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy van a DM-ben is, de most megnéztem az árát, 50 ml 2400,-, ahonnan rendelem, ott meg 100 ml 1600,- + postaköltség, azt hiszem, maradok a macerásabb verziónál :)

A rózsavíz tényleg csodákat tesz, pláne a magamfajta (hogy mondják ezt finoman?) érettebb bőrön. Én jól bírom a kókuszt, kívül-belül :)

2018. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen az tény hogy a Mannásak drágák sajnos :(

Aki teheti rendelje, nekem sürgösen kellet meg nagy szerencsém volt levoltak 50%-kal árazva.

2018. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!