Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálják a lányok, hogy...

Hogy csinálják a lányok, hogy makulátlan sima a lábuk és szép a bőrük?

Figyelt kérdés
Igaz nekem magyon erős és sok szőröm van, de ha borotválom fekete pöttyös, ha gyantázom vagy epilálom piros pöttyös, ittetve látni azt a pici gödröcskét, ahonnan kijön a szőrszál. Mire elmúlna a piros pötty, máris feketélik a kibúvó szőrszál, mivel nagyon gyorsan visszanő. Kentem, radíroutam, mindent kipróbáltam, de nem igazán lett jobb. Már megszoktam, annyira nem zavar, hordok rövidet így is. Az zavar, hogy hiába csupasz a lábam, akkor is látni, hogy valójában nagyon szőrös lenne.

2018. máj. 28. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok mindenkinek ilyen csak nem csinálnak ebből ügyet, engem sem zavar pedig nekem is ilyen
2018. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt tapasztaltam, hogy akinek full sima és hibátlan a bőre az nem csinál vele semmi különlegességet, hanem neki szimplán ilyen. Például a tesómnak alig van szőre, az is szőke és tök lassan nő vissza neki. Konkrétan semmi nem látszik meg belőle... Nekem hófehér a bőröm, de a szőröm fekete. Ha leborotválom, akkor már rögtön látszódnak a fekete pöttyök és nagyon gyorsan visszanő, szúr. A bőröm extra érzékeny, a gyantát és az epilátort nem bírja, mert kivörösödik, begyullad, gennyes lesz, ami csúnya és még fáj is. Szintén ezerféle kenceficét kipróbáltam, bőrnyugtató krémeket, olajakat, természetes szappanokat, testradírt is használok, de semmi. Már belenyugodtam, hogy ez ilyen és nem tudok vele mit csinálni. Legalábbis nekem fogalmam sincs, hogy még mit lehete...
2018. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha egyébként formás a lábad, akkor ez nem zavaró.
2018. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos alkati kérdés. Én is olyan típus vagyok, mint te, rajtunk csak a szakszerű nyúzás segít. Anyámnak bezzeg alig van szőr a lábán, az a pár szál is annyira vékony, hogy csak egészen közelről lehet őket látni. Ő ilyennek született, én meg jetinek, hát, nagyon köszönöm.
2018. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Formás a lábam,de azért engem zavar.
2018. máj. 29. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy ma kulátlan, de lehet, hogy holnap kulás.
2018. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!