Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek meddig tart a sima láb...

Nektek meddig tart a sima láb epilálás után?

Figyelt kérdés

most hogy jön a rövidnadrág,szoknya szezon heti kétszer epilálok. ha heti egyszer csinálom akkor a végén már látszódik.négy hétig álmodni sem merek a sima lábakról.

nálatok meddig tart, hányszor epiláltok egy héten/hónapban?



2018. máj. 11. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én heti egyszer szoktam epilálni.
2018. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy kérdező, de fiúként azért válaszolok, mert tapasztalatom az van benne. :)


Szóval egy pár évig én is folyamatosan epiláltam a lábam, de csak kb 1,5-2 hetente. Nekem 1,5 hét volt a minimum, mert ha hamarabb csináltam, akkor a fele ott maradt, nem tudta az epilátor megfogni. Meg fiúként nem számított cikinek hogy borostás egy picit. Amúgy lányoknál sem ciki egy pici borosta, mert alig látszik.


Mostanában viszont borotválom hetente, mert IPL villanófényes géppel kezelem itthon, és nagyon ígéretesen ritkul. Van ahol már foltokban teljesen eltűnt a szőr. :)

2018. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem max 3 napig sima :/ nemis értem mit értenek az alat hogy 4 hétig sima selymes lábak...miért találnak ki ilyet :/
2018. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Pár nap után már kezdenek kibújni a szőrszálak. Ha sima lábakat akarnék, mindennap epilálnom kellene. Kezdek beleőrülni (önbizalomhiányos vagyok miatta), a négy hét simaság nekem is csak álom. Szóval nyugi, nem vagy egyedül.
2018. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!